FAN40/12-BP401012M-BISONIC(CH)
12V/0,09A/1,08W/2ŽICE(40X10),KUGLIČNI,0,
Šifra:109412
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN40/12-BP401012M-BISONIC(CH), 12V/0,09A/1,08W/2ŽICE(40X10),KUGLIČNI,0,, VENTILATOR 12V, 40X40X10-KUGLIČNI
Product Overview
High quality
CE, CSA and TUV approved and UL recognised
350mm wire leaded
Ball bearing operating temp. -30 to +75°C, life at 40°C of 50,000 hours
Sleeve bearing operating temp. -10 to +70°C, life at 40°C of 30,000 hours
Product Specifications
Product Range DC 4010 Series
Supply Voltage 12VDC
Fan Frame Size 40mm
External Depth 10mm
Flow Rate - Imperial 6.48cu.ft/min
Flow Rate - Metric 0.18m³/min
Noise Rating 24.5dBA
Bearing Type Ball
Power Connection Type Wire Leaded
Current Rating 90 mA
SVHC To Be Advised
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM