FAN40/12-BP401012H-BISONIC(CH)
12V/0,13A/1,56W/2ŽICE(40x10),KUGLIČNI,0,
Šifra:106749
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN40/12-BP401012H-BISONIC(CH), 12V/0,13A/1,56W/2ŽICE(40x10),KUGLIČNI,0,, VENTILATOR 12V, 40X40X10-KUGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 40 mm x 40 mm x 10 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Airflow: 7.7 CFM
Speed: 6500 RPM
Noise: 29 dBA
Termination Style: Wire Leads
Current Type: DC
Height: 40 mm
Length: 40 mm
Product: DC Fans
Width: 10 mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM