FAN40/12-MF40101V2-G99-SUNON
12V/0,049A/0,59W/3ŽICE(40X10),VAPO,11,89
Šifra:123264
12 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN40/12-MF40101V2-G99-SUNON, 12V/0,049A/0,59W/3ŽICE(40X10),VAPO,11,89, VENTILATOR 12V, 40X40X10-VAPO
Manufacturer: SUNON
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Fan dimensions: 40x40x10mm
Power consumption: 0.59W
Current rating: 0.04A
Fan efficiency: 11.89m3/h
Noise level: 20.6dBA
Kind of Bearing: Vapo
Signal output: F type
Rotational rate/speed: 5800rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Leads: 3 leads
Operating temperature: -10...70°C
Cable length: 300mm
Fan motor: brushless DC motor
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 3.05mm H2O
Additional functions: Autorestart
Operating voltage: 6...13.8V
Related items: SR4-15.5
Wire size: 26AWG
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM