REL-L90S-24W-RAYEX
Šifra:116471
12 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
REL-L90S-24W-RAYEX, , RELAY, 24VDC 1KONT.(SPDT)
Manufacturer: RAYEX ELECTRONICS
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration:  SPDT
Rated coil voltage: 24V DC
Contact current: max. 30A
Relay series: L90
Relay variant: sealed, power
Operating temperature: -55°C ~ 85°C
Mounting: PCB
Coil resistance: 660Ω
Switched voltage: max 240V AC, max 30V DC
Coil power consumption: 900mW
DC contacts rating: (at resistance load) 20 A / 30 VDC
Contact resistance: 50mΩ
AC contacts rating: (at resistance load) 30 A / 240 VAC
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
REL-L90-24W-RAYEX
REL-L90-24W-RAYEX
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 24VDC 30A 900mW
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM