REL-L90-24W-RAYEX
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 24VDC 30A 900mW
Šifra:119587
6 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-L90-24W-RAYEX, RELAY AUTOMOTIVE SPDT 24VDC 30A 900mW, 24VAC 1KONT.(SPDT), AUTO PROGRAM
Manufacturer RAYEX ELECTRONICS
Type of relay electromagnetic
Contacts configuration  SPDT
Rated coil voltage 24V DC
Contact current max. 30A
Relay series L90
Relay variant sealed, power
Operating temperature -55...85°C
Mounting PCB
Coil resistance 660Ω
Switched voltage max 240V AC, max 30V DC
Coil power consumption 900mW
DC contacts rating @R
(at resistance load) 20 A / 30 VDC
Contact resistance 50mΩ
AC contacts rating @R
(at resistance load) 30 A / 240 VAC
Leads for PCB
Operate time 15ms
Release time 15ms
Mechanical durability 10000000cycles
Contact material AgCdO
Electrical life 100000cycles
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.02 kg
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
REL-L90S-24W-RAYEX
REL-L90S-24W-RAYEX
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM