FAN120/230-DP201A2123HST-SUNON
230V,0.125/0.11A,2ŽICE(120X38),FASTON,IG
Šifra:117719
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN120/230-DP201A2123HST-SUNON, 230V,0.125/0.11A,2ŽICE(120X38),FASTON,IG, VENTILATOR 220V, 120X120X38-KUGLIČNI
Manufacturer: SUNON
Fan type: AC
Fan kind: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 120x120x38mm
Power consumption: 20W
Rated current: 130mA
Fans efficiency: 144 (±10%)m3/h
Noise level: 43dBA
Bearing type: slide bearing
Rotational rate/speed: 2550rpm
Weight: 550g
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Fan material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Insulation class: B
Operating temperature: -10...70°C
Leads: 2.8x0.3mm connectors
Static pressure: 6.35mm H2O
Flammability rating: UL94V-0
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM