FAN120/230-DP201AT-SUNON
230V/0.1A/2ŽICE(120X25),IGLIČNI,109m3/h
Šifra:117198
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN120/230-DP201AT-SUNON, 230V/0.1A/2ŽICE(120X25),IGLIČNI,109m3/h, VENTILATOR, 120X120X25-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type AC
Fan kind axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 120x120x25mm
Power consumption: 19W
Rated current: 90mA
Fans efficiency: 109 (±7%)m3/h
Noise level: 43dBA
Bearing type: slide bearing
Rotational rate/speed: 2000rpm
Weight: 330g
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Fan material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Insulation: class B
Operating temperature: -10...70°C
Leads: 2.8x0.3mm connectors
Static pressure: 3.3mm H2O
Flammability rating: UL94V-0
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM