FAN120/230-12P-230LB-BISONIC
VENTILATOR(120X25)230VAC-16/18W
Šifra:109042
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/230-12P-230LB-BISONIC, VENTILATOR(120X25)230VAC-16/18W, VENTILATOR 220V, 120X120X25-IGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type AC
Fan kind axial
Supply voltage 230V AC
Fan dimensions 120x120x25mm
Power consumption 19W
Rated current 90mA
Fans efficiency 109 (±7%)m3/h
Noise level 43dBA
Bearing type slide bearing
Rotational rate/speed 2000rpm
Weight 330g
Current and power consumption tolerance ±15%
Frequency 50Hz
Min. insulation resistance 500MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material aluminium
Insulation class B
Operating temperature -10...70°C
Leads 2.8x0.3mm connectors
Static pressure 3.3mm H2O
Flammability rating UL94V-0
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM