REL-F3611-9005-4001-FINDER
RELAY MINI 5VDC 10A SPDT/250VAC
Šifra:118371
8 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
REL-F3611-9005-4001-FINDER, RELAY MINI 5VDC 10A SPDT/250VAC, 5VDC 1KONT.(SPDT), RELAY MINI
Manufacturer: FINDER
Relay type: electromagnetic
Contacts configuration : SPDT
Rated coil voltage: 5V DC
AC contacts rating  : 10 A / 250 VAC
(at resistance load):
DC contacts rating  : 10 A / 30 VDC
(at resistance load):
Contact current max.: 15A
Switched voltage: max 250V AC, max 220V DC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Coil resistance: 70Ω
Coil voltage min.: 3.7V DC
Coil voltage max.: 7.5V DC
Body dimensions: 19 x 15.5 x 15.5mm
Coil power consumption: 400mW
Operating temperature: -40...85°C
Relay series: 36.11
Contact material: AgSnO2
Terminal pitch: 2mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM