LAMP FRIŽIDER-E14-25W
ŽARULJA HLADNJAK 220V 25W(E14)
Šifra:113713
0 - pošalji upit Pošalji upit
LAMP FRIŽIDER-E14-25W, ŽARULJA HLADNJAK 220V 25W(E14), ŽARULJA 220V, E14
Naziv: Žarulja E14 25W za hladnjak
Potrošnja: 25W
Rasvjetna snaga: 100lm; 360°
Boja svjetla: žuta 2800K
1000 radnih sati; 1000x on/off
CRI=100
visina: 55mm
promjer: 26mm
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM