LAMP FRIŽIDER-E14-1.8W-230V
LED ŽARULJA HLADNJAK 230V1.8W(E14)
Šifra:125814
0 - pošalji upit Pošalji upit
LAMP FRIŽIDER-E14-1.8W-230V, LED ŽARULJA HLADNJAK 230V1.8W(E14), RASVJETA, FRIŽIDER
Manufacturer Goobay
Type of lamp LED lamp
Colour warm white
Kind of handle E14
Rated voltage 230V AC
Luminosity 80lm
Power consumption 1.2W
Viewing angle 300°
Length 62mm
Diameter 25mm
Colour temperature 2700K
Equivalent to the power of a traditional light bulb 10W
Energy class G
Gross weight 20.69 g
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM