D22-25R-10-LAMINA
DIODA-ANODA NAVOJ 1kV 25A M5 DO4
Šifra:120567
14 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D22-25R-10-LAMINA, DIODA-ANODA NAVOJ 1kV 25A M5 DO4, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer KUBARA LAMINA
Type of diode stud rectifying
Max. off-state voltage 1kV
Max. forward voltage 1.5V
Load current 25A
Max. load current 50A