D22-25R-06-LAMINA
DIODA-NAVOJ-600V 25A;(DO4)M5;ANODA KUĆIŠ
Šifra:119080
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
D22-25R-06-LAMINA, DIODA-NAVOJ-600V 25A;(DO4)M5;ANODA KUĆIŠ, DIODE, DIODE NAVOJ
Manufacturer KUBARA LAMINA
Type of diode stud rectifying
Max. off-state voltage 600V
Max. forward voltage 1.5V
Load current 25A
Max. load current 50A
Semiconductor structure anode stud
Case DO4
Fastening thread M5
Mounting screw
Max. forward impulse current 275A
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM