FAN92/24-9G0924H102-SANYO
VENTILATOR(92X38) 24VDC
Šifra:122784
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN92/24-9G0924H102-SANYO, VENTILATOR(92X38) 24VDC, VENTILATOR, VENTILATOR 24V
Manufacturer: Sanyo Denki
Product Category: DC Fans
Delivery Restrictions:
RoHS:  Details
Type: Tubeaxial
Height: 92 mm
Depth: 38 mm
Width: 92 mm
Operating Supply Voltage: 24 VDC
Airflow: 89.7 CFM (2.5 m3/min)
Speed: 4000 RPM
Bearing Type: Ball
Noise: 43 dBA
Power Rating: 7.2 W
Features: Locked Rotor Sensor
Housing Material: Plastic
Termination Style: Wire Leads - 2
Series: 9G Type
Brand: Sanyo Denki
Current Type: DC
Packaging: Bulk
Pressure Type: 10 mmAq
Product Type: DC Fans
Factory Pack Quantity: 28
Subcategory: Fans, Blowers & Accessories
Tradename: San Ace 92
Part # Aliases: 1397276 96M7241
Unit Weight: 18008000000001 kg
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM