FAN40/24-MF40102V2-A99-SUNON
24V/0,05A/1.11W/2ŽICE(40X10),VAPO,11,3m3
Šifra:126154
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN40/24-MF40102V2-A99-SUNON, 24V/0,05A/1.11W/2ŽICE(40X10),VAPO,11,3m3, VENTILATOR, VENTILATOR 24V
Dimenzije 40x40x10mm
Nazivni napon 24 volta DC
Raspon radnog napona 10 ... 27,6 volti DC
Nazivna struja 0,035A
Potrošnja energije 0,84 vata Brzina 5.800 o/min.
Učinak zraka 11,38 m³/h
Razina buke 28,3 dBA
Broj polova motora 4
Dielektrična čvrstoća na 65% RH 500 VAC 1 min.
Izolacijski otpor pri 500 V DC > 500 MOhm
Raspon temperature skladištenja -40 ... +70 °C
Raspon radne temperature -10 ... +70 °C
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM