FAN92/24-SP922524H-BISONIC
FAN 24V 0.18A 4.32W(92X25)IGLIČNI
Šifra:123812
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN92/24-SP922524H-BISONIC, FAN 24V 0.18A 4.32W(92X25)IGLIČNI, VENTILATOR 24V, 92X92X25-IGLIČNI
Specification:
Power supply: 24 V DC
Bearing type: plain
Power: approx. 4.3 W
Noise level: 40.3 Db
Conclusions: 2 wires
Housing: plastic
Dimensions: 92 x 92 x 25 mm
Revolutions: 3000 / min
Capacity: 1.8 m3 / min
Producer: Bi-Sonic
Current consumption: 0.18 A
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM