FAN80/24-PMD2408PMB1AF-SUNON
VENTILATOR(80X38)24V 0.4A 9,6W-LEŽAJ KUG
Šifra:115449
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN80/24-PMD2408PMB1AF-SUNON, VENTILATOR(80X38)24V 0.4A 9,6W-LEŽAJ KUG, VENTILATOR 24V, 80X80X38-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 10...27.6V
Fan dimensions 80x80x38mm
Power consumption 9.6W
Rated current 0.4A
Fans efficiency 143m3/h
Noise level 55.2dBA
Bearing type ball bearing
Signal output F type
Rotational rate/speed 5700 (±10%)rpm
Weight 175g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 3 leads
Static pressure 18.8mm H2O
Fan motor brushless DC motor
Cable length 300mm
Flammability rating UL94V-0
Wire size 24AWG
Additional functions Autorestart
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM