FAN80/24-PF80252V2-G99-SUNON
FAN 24V 0.14A 3.36/3ŽICE(80x80x25) VAPO
Šifra:126625
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN80/24-PF80252V2-G99-SUNON, FAN 24V 0.14A 3.36/3ŽICE(80x80x25) VAPO, VENTILATOR 24V, 80X80X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Operating voltage 10...27.6V
Fan dimensions 80x80x25mm
Power consumption 3.03W
Current rating 0.126A
Fan efficiency 96.33m3/h
Noise level 43.1dBA
Kind of Bearing Vapo
Signal output F type
Rotational rate/speed 4500rpm
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads lead x3
Operating temperature -10...70°C
Cable length 0.315m
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Fan motor brushless DC
Static pressure 8.89mm H2O
Wire size 24AWG
Supply voltage 24V DC
Težina bruto93.6 g
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM