FAN60/24-MB60202V1-A99-SUNNON
24V/0,075A/1,8W/2ŽICE(60X20),VAPO,39.08m
Šifra:119303
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN60/24-MB60202V1-A99-SUNNON, 24V/0,075A/1,8W/2ŽICE(60X20),VAPO,39.08m, VENTILATOR 24V, 60X60X20-VAPO
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 12...27.6V
Fan dimensions 60x60x20mm
Power consumption 1.8W
Rated current 0.075A
Fans efficiency 39.08m3/h
Noise level 33.5dBA
Kind of Bearing Vapo
Rotational rate/speed 4500 (±15%)rpm
Weight 51g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 4.57mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 26AWG
Additional functions Autorestart
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.05 kg
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM