FAN60/24-KD2406PHS2-SUNON
24V/0,054A/1,3W/2ŽICE(60X15),KUGLIČNI,30
Šifra:119302
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN60/24-KD2406PHS2-SUNON, 24V/0,054A/1,3W/2ŽICE(60X15),KUGLIČNI,30, VENTILATOR 24V, 60X60X15-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 15...27.6V
Fan dimensions 60x60x15mm
Power consumption 1.3W
Rated current 0.056A
Fans efficiency 30.58m3/h
Noise level 31dBA
Kind of Bearing slide bearing
Rotational rate/speed 3800 (±20%)rpm
Weight 44g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 500MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class E
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 3.55mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 28AWG
Dimensions pogledaj
Dodatne informacije
Težina bruto: 0.04 kg
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM