FAN50/24-ME50152V2-A99-SUNON(C
24V/0,08A/1,92W/2ŽICE(50X15),VAPO,27.35m
Šifra:110288
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN50/24-ME50152V2-A99-SUNON(C, 24V/0,08A/1,92W/2ŽICE(50X15),VAPO,27.35m, VENTILATOR 24V, 50X50X15-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 8...27.6V
Fan dimensions 50x50x15mm
Power consumption 1.92W
Rated current 0.08A
Fans efficiency 27.35m3/h
Noise level 36dBA
Bearing type Vapo
Rotational rate/speed 6100 (±15%)rpm
Weight 27.6g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 5.08mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 26AWG
Additional functions Autorestart
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM