FAN40/24-MB40202V1-G99-SUNON
3PIN(40X20)24V 0,05A/1.2W-VAPO,15.12m3/h
Šifra:117462
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN40/24-MB40202V1-G99-SUNON, 3PIN(40X20)24V 0,05A/1.2W-VAPO,15.12m3/h, VENTILATOR 24V, 40X40X20-VAPO
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM