FAN40/24-CR10-USONG
24V/0.1A/2.4W/2ŽICE(40X10),IGLIČNI,27dBA
Šifra:124556
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN40/24-CR10-USONG, 24V/0.1A/2.4W/2ŽICE(40X10),IGLIČNI,27dBA, VENTILATOR 24V, 40X40X10-IGLIČNI
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM