FAN92/230-9P-230LBW-BISONIC
230V,16/14W,2ŽICE(90X25),KUGLIČNI,0.63/0
Šifra:109411
4 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN92/230-9P-230LBW-BISONIC, 230V,16/14W,2ŽICE(90X25),KUGLIČNI,0.63/0, VENTILATOR, VENTILATOR 220V
AC COOLING FAN 9P
92x92x25 mm
Construction:
- Die-cast aluminum housing
- Glass fiber reinforced plastic: Impeller are UL 94V-0 rating
- Impedance protected
Power Connection Type: Wire Leaded
Operating temperature:
- Ball bearing -30 °C to +75 °C
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM