FAN92/230-9P-230HSW-BISONIC
220V,16/14W,2ŽICE(92x25),IGLIČNI,0.79/0.
Šifra:33062
3 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN92/230-9P-230HSW-BISONIC, 220V,16/14W,2ŽICE(92x25),IGLIČNI,0.79/0., VENTILATOR, VENTILATOR 220V
Product Range -
Supply Voltage 230VAC
Fan Frame Size 92mm
External Depth 25mm
Flow Rate - Imperial 34.17cu.ft/min
Flow Rate - Metric 0.96m³/min
Noise Rating 41dBA
Bearing Type Sleeve
Power Connection Type Wire Leaded
Power Rating -
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM