FAN92/230-9P-230HBW-BISONIC
230V,16/14W,2ŽICE(92x25),KUGLIČNI,0.96m3
Šifra:110158
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN92/230-9P-230HBW-BISONIC, 230V,16/14W,2ŽICE(92x25),KUGLIČNI,0.96m3, VENTILATOR, VENTILATOR 220V
Supply Voltage: 230V
External height/width: 92 mm
External Depth: 25mm
Flow Rate - Metric: 0.96m³/min
Noise Rating: 35dBA
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM