FAN80/220-3C-230HB-BISONIC
VENTILATOR AC 220V/80X80X35/ 0.09A/15W
Šifra:109043
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN80/220-3C-230HB-BISONIC, VENTILATOR AC 220V/80X80X35/ 0.09A/15W, VENTILATOR, VENTILATOR 220V
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: AC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Product: AC Fans
Operating Supply Voltage: 230 VAC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Ball
Frame Dimensions - mm: 80 mm x 80 mm x 38 mm
Current Type: AC
Height: 80 mm
Length: 80 mm
Size: 80 mm
Width: 38 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM