FAN180/230-UF18JC23BTHD-FULLTE
FAN 230VAC 180X180X90 75W KUGLIČNI
Šifra:114256
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN180/230-UF18JC23BTHD-FULLTE, FAN 230VAC 180X180X90 75W KUGLIČNI, VENTILATOR, VENTILATOR 220V
Manufacturer FULLTECH
Fan type AC
Fan kind axial
Supply voltage 230V AC
Fan dimensions 180x180x90mm
Power consumption 75W
Rated current 420mA
Fans efficiency 663m3/h
Noise level 54dBA
Bearing type ball bearing
Rotational rate/speed 2850rpm
Weight 2.2kg
Frequency 50-60Hz
Min. insulation resistance 100MΩ
Enclosure material aluminium
Operating temperature -40...70°C
Leads connectors
Static pressure 20mm H2O
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM