FAN92/230-MA2092HVL-SUNON(CH)
230V/0,02A/4.6W/2ŽICE(92X25),VAPO,87m3/h
Šifra:110319
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN92/230-MA2092HVL-SUNON(CH), 230V/0,02A/4.6W/2ŽICE(92X25),VAPO,87m3/h, VENTILATOR 220V, 92X92X25-VAPO
Product Overview
The MA2092-HVL.GN is a MagLev series 240VAC Fan with Vapo bearing, wire leaded power connection, PBT plastic frame.
4.6W Power consumption
2900/3000RPM Speed rating
0.12/0.14"-H2O Static pressure
Product Specifications
Product Range MagLev Series
Supply Voltage 240VAC
Fan Frame Size 92mm
External Depth 25mm
Flow Rate - Imperial 54cu.ft/min
Flow Rate - Metric 1.51m³/min
Noise Rating 32dBA
Bearing Type MagLev
Power Connection Type Wire Leaded
Power Rating -
SVHC To Be Advised
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM