FAN80/230-SF23080A-2083HBL
230V,0,09/0,08A,2ŽICE(80X38),KUGLIČNI,40
Šifra:123455
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN80/230-SF23080A-2083HBL, 230V,0,09/0,08A,2ŽICE(80X38),KUGLIČNI,40, VENTILATOR 220V, 80X80X38-KUGLIČNI
Manufacturer: SUNON
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 80x80x38mm
Power consumption: 14W
Current rating: 70mA
Fan efficiency: 40.7 (±7%)m3/h
Noise level: 32dBA
Kind of Bearing: ball bearing
Rotational rate/speed: 2400rpm
Weight: 340g
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Insulation class: B
Leads: 2 leads
Operating temperature: -10...70°C
Cable length: 330mm
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 3.3mm H2O
Wire size: 24AWG
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM