FAN80/220-3E-230SW-BISONIC
VENTILATOR(80X38)220VAC 0.075A 12W
Šifra:110154
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN80/220-3E-230SW-BISONIC, VENTILATOR(80X38)220VAC 0.075A 12W, VENTILATOR 220V, 80X80X38-IGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: AC Fans
Product: AC Fans
Brand: Bi-Sonic
Airflow: 26 CFM
Noise: 31 dBA
Speed: 2700 RPM
Power Rating: 13 W
Frame Dimensions - mm: 80 mm x 80 mm x 38 mm
Termination Style: Wire Leads
Current Type: AC
Height: 80 mm
Length: 80 mm
Size: 80 mm
Width: 38 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM