FAN80/230-8P-230LB-BISONIC
220V,16/15W,2ŽICE(80X25),KUGLIČNI,0.40/0
Šifra:106748
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN80/230-8P-230LB-BISONIC, 220V,16/15W,2ŽICE(80X25),KUGLIČNI,0.40/0, VENTILATOR 220V, 80X80X25-KUGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: AC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Product: AC Fans
Operating Supply Voltage: 230 VAC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Ball
Frame Dimensions - mm: 80 mm x 80 mm x 25 mm
Current Type: AC
Height: 80 mm
Length: 80 mm
Size: 80 mm
Width: 25 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM