FAN172/115-UF15A11-H-FULLTECH
115V,36/30W,2ŽICE(FASTON),172x150x38,KUG
Šifra:122228
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN172/115-UF15A11-H-FULLTECH, 115V,36/30W,2ŽICE(FASTON),172x150x38,KUG, VENTILATOR 220V, 172X150X38-KUGLIČNI
Manufacturer FULLTECH
Type of fan AC
Kind of fan axial
Supply voltage 115V AC
Fan dimensions 172x150x38mm
Power consumption 36W
Current rating 500mA
Fan efficiency 282.2m3/h
Noise level 50dBA
Kind of Bearing ball bearing
Rotational rate/speed 2750rpm
Weight 0.78kg
Frequency 50...60Hz
Min. insulation resistance 100MΩ
Enclosure material aluminium
Leads screw terminals
Operating temperature -40...70°C
Static pressure 11mm H2O
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM