FAN120/230-DP201A2123HBT-SUNON
FAN 230VAC 23W(120X38)-KUGLIČNI
Šifra:111820
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/230-DP201A2123HBT-SUNON, FAN 230VAC 23W(120X38)-KUGLIČNI, VENTILATOR 220V, 120X120X38-IGLIČNI
Manufacturer: SUNON
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 120x120x38mm
Power consumption: 20W
Current rating: 130mA
Fan efficiency: 148m3/h (±10%)
Noise level: 45dBA
Kind of Bearing: ball bearing
Rotational rate/speed: 2750rpm
Weight: 550g
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Insulation class: B
Leads: 2,8x0,3mm connectors
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 6.6mm H2O
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
47 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
8 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
46 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM