FAN120/230-DP200A-SUNON
230V,0.14/0.12A,2ŽICE(120X38),IGLIČNI,16
Šifra:116218
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/230-DP200A-SUNON, 230V,0.14/0.12A,2ŽICE(120X38),IGLIČNI,16, VENTILATOR 220V, 120X120X38-IGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type AC
Fan kind axial
Supply voltage 230V AC
Fan dimensions 120x120x38mm
Power consumption 22W
Rated current 140mA
Fans efficiency 161 (±10%)m3/h
Noise level 44dBA
Bearing type slide bearing
Rotational rate/speed 2700rpm
Weight 550g
Current and power consumption tolerance ±15%
Frequency 50Hz
Min. insulation resistance 500MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material aluminium
Insulation class B
Operating temperature -10...70°C
Leads 2.8x0.3mm connectors
Static pressure 8.38mm H2O
Flammability rating UL94V-0
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM