FAN120/115-4C-115HB-BISONIC(CH
VENTILATOR (120X38)-115VAC 18W
Šifra:109046
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN120/115-4C-115HB-BISONIC(CH, VENTILATOR (120X38)-115VAC 18W, VENTILATOR 220V, 120X120X38-IGLIČNI
Supply Voltage 115VAC
Fan Frame Size 120mm
External Depth 38mm
Flow Rate - Imperial 100cu.ft/min
Flow Rate - Metric 2.83m³/min
Noise Rating 48dBA
Bearing Type Ball
Power Connection Type Wire Leaded
Power Rating -
SVHC To Be Advised
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM