FAN92/12-GF92251B1-AC9
12V/0,393A/4,72W/2ŽICE(92X25),KUGLIČNI,1
Šifra:124905
18 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN92/12-GF92251B1-AC9, 12V/0,393A/4,72W/2ŽICE(92X25),KUGLIČNI,1, VENTILATOR, VENTILATOR 12V
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM