FAN40/12-CY 420/A-HQ(CH)
12V/0,09A/1,08W/2ŽICE(40X20),IGLIČNI
Šifra:25116
5 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN40/12-CY 420/A-HQ(CH), 12V/0,09A/1,08W/2ŽICE(40X20),IGLIČNI, VENTILATOR, VENTILATOR 12V
Brand  FIXAPART
Item Weight 18 g
Product Dimensions 2 x 4 x 4 cm
Item model number HQ - CY 420/A
Series CY 420/A
Color- black
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM