FAN12-BP501512M-BISONIC
FAN=FAN12-ME50151V1-G9
Šifra:111832
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN12-BP501512M-BISONIC, FAN=FAN12-ME50151V1-G9, VENTILATOR, VENTILATOR 12V
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 50 mm x 50 mm x 15 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Ball
Height: 50 mm
Length: 50 mm
Product: DC Fans
Size: 50 mm
Width: 15 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM