FAN92/12-HA92251V4-SUNNON
12V/0,048A/0,58W/2ŽICE(92X25),VAPO,47.97
Šifra:112885
8 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN92/12-HA92251V4-SUNNON, 12V/0,048A/0,58W/2ŽICE(92X25),VAPO,47.97, VENTILATOR 12V, 92X92X25-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 12V DC
Operating voltage 4.5...13.8V
Fan dimensions 92x92x25mm
Power consumption 0.9W
Rated current 0.073A
Fans efficiency 47.77m3/h
Noise level 17.7dBA
Bearing type Vapo
Rotational rate/speed 1700 (±15%)rpm
Weight 69.7g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 1.02mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 28AWG
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM