FAN92/12-PF92251B1-S99-SUNON
FAN KUGLIČNI 12V 0.3A 4.7W (92x92x25) 4-
Šifra:121963
0 - pošalji upit Pošalji upit
FAN92/12-PF92251B1-S99-SUNON, FAN KUGLIČNI 12V 0.3A 4.7W (92x92x25) 4-, VENTILATOR 12V, 92X92X25-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 12V DC
Fan dimensions 92x92x25mm
Power consumption 4.7W
Current rating 390mA
Fan efficiency 127.42m3/h
Noise level 47dBA
Kind of Bearing ball bearing
Signal output  F type, PWM
Rotational rate/speed 4500 (±10%)rpm
Weight 103g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 4 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 300mm
Static pressure 8.89mm H2O
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Additional functions Autorestart
Operating voltage 10.2...13.2V
Wire size 24AWG
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM