FAN92/12-BP922512M-02-BISONIC(
VENTILATOR(92X25)12V 0.2A 2.4W-LEŽAJ KUK
Šifra:108458
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN92/12-BP922512M-02-BISONIC(, VENTILATOR(92X25)12V 0.2A 2.4W-LEŽAJ KUK, VENTILATOR 12V, 92X92X25-KUGLIČNI
Product Overview
High quality
CE, CSA and TUV approved and UL recognised
350mm wire leaded
Ball bearing operating temp. -30 to +75°C, life at 40°C of 50,000 hours
Sleeve bearing operating temp. -10 to +70°C, life at 40°C of 30,000 hours
Product Specifications
Product Range DC 9225 Series
Supply Voltage 12VDC
Fan Frame Size 92mm
External Depth 25mm
Flow Rate - Imperial 50.5cu.ft/min
Flow Rate - Metric 1.429m³/min
Noise Rating 38dBA
Bearing Type Ball
Power Connection Type Wire Leaded
Power Rating -
SVHC To Be Advised
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM