FAN92/12-EF92251S1-A99-SUNON
12V/0,153A/1,84W/2ŽICE(92X25),IGLIČNI,87
Šifra:122078
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN92/12-EF92251S1-A99-SUNON, 12V/0,153A/1,84W/2ŽICE(92X25),IGLIČNI,87, VENTILATOR 12V, 92X92X25-IGLIČNI
Manufacturer SUNON
Type of fan DC
Kind of fan axial
Supply voltage 12V DC
Fan dimensions 92x92x25mm
Power consumption 1.68W
Current rating 0.14A
Fan efficiency 87.04m3/h
Noise level 34dBA
Kind of Bearing slide bearing
Rotational rate/speed 3000 (±10%)rpm
Weight 92g
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Leads 2 leads
Operating temperature -10...70°C
Cable length 310mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Static pressure 3.81mm H2O
Additional functions Autorestart
Operating voltage 4.5...13.8V
Wire size 24AWG
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM