FAN80/12-PMD1208PMB1A-SUNON
12V/0,758A/9,1W/2ŽICE(80x38),KUGLIČNI,14
Šifra:116492
2 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN80/12-PMD1208PMB1A-SUNON, 12V/0,758A/9,1W/2ŽICE(80x38),KUGLIČNI,14, VENTILATOR 12V, 80X80X38-KUGLIČNI
Rated voltage: 12V
Dimensions: 80x80x38 mm
Rated speed: 5700 RPM ± 600
Noise level: 55.2dB
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM