FAN80/12-EE80252B1-A99-SUNON
FAN 12V 1.8W(80X25)69.7m3 33dBA KUGLIČNI
Šifra:116178
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN80/12-EE80252B1-A99-SUNON, FAN 12V 1.8W(80X25)69.7m3 33dBA KUGLIČNI, VENTILATOR 12V, 80X80X25-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 24V DC
Operating voltage 10...27.6V
Fan dimensions 80x80x25mm
Power consumption 1.8W
Rated current 0.073A
Fans efficiency 69.7m3/h
Noise level 33dBA
Bearing type ball bearing
Rotational rate/speed 3200 (±10%)rpm
Weight 75g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 500MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class E
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 4.57mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 28AWG
Additional functions Autorestart
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM