FAN80/12-EE80151S1-A99-SUNON
12V/0,163A/1,96W/2ŽICE(80X15),IGLIČNI,62
Šifra:114149
1 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
PDF
FAN80/12-EE80151S1-A99-SUNON, 12V/0,163A/1,96W/2ŽICE(80X15),IGLIČNI,62, VENTILATOR 12V, 80X80X15-KUGLIČNI
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 12V DC
Operating voltage 4.5...13.8V
Fan dimensions 80x80x15mm
Power consumption 1.96W
Rated current 0.163A
Fans efficiency 62.86m3/h
Noise level 34.7dBA
Bearing type slide bearing
Rotational rate/speed 3000 (±10%)rpm
Weight 68g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 10MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 2 leads
Static pressure 3.55mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 24AWG
Additional functions Autorestart
Mogućnost narudžbe zamjenskog proizvoda
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM