FAN70/12-SP702512M-BISONIC(CH)
12V/0,33A/3,96W/2ŽICE(70X25),IGLIČNI,1.3
Šifra:106753
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN70/12-SP702512M-BISONIC(CH), 12V/0,33A/3,96W/2ŽICE(70X25),IGLIČNI,1.3, VENTILATOR 12V, 70X70X25-IGLIČNI
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Frame Dimensions - mm: 70 mm x 70 mm x 25 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Sleeve
Height: 70 mm
Length: 70 mm
Product: DC Fans
Size: 70 mm
Width: 25 mm
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM