FAN50/12-SP501012H-BISONIC(CH)
Šifra:27723
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN50/12-SP501012H-BISONIC(CH), FAN 12V-50X50X10-0,16A-IGLIČNI, VENTILATOR 12V, 50X50X10-IGLIČNI
Manufacturer: Bi-Sonic
Product Category: DC Fans
RoHS: [RoHS Compliant By Exemption]
Type: Brushless Axial Fans
Frame Dimensions - mm: 50 mm x 50 mm x 10 mm
Operating Supply Voltage: 12 VDC
Airflow: 12.21 CFM
Speed: 5500 RPM
Brand: Bi-Sonic
Bearing Type: Sleeve
Noise: 32 dBA
Power Rating: 1.92 W
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Termination Style: Wire Leads
Current Type: DC
Height: 50 mm
Length: 50 mm
Size: 50 mm
Width: 10 mm
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM