FAN40/12-MB40101V2-G99-SUNON
FAN(40X10)12VDC 0,96W 27dBA VAPO-3 ŽICE
Šifra:113576
0 - pošalji upit Pošalji upit
PDF
FAN40/12-MB40101V2-G99-SUNON, FAN(40X10)12VDC 0,96W 27dBA VAPO-3 ŽICE, VENTILATOR 12V, 40X40X10-VAPO
Manufacturer SUNON
Fan type DC
Fan kind axial
Supply voltage 12V DC
Operating voltage 6...13.8V
Fan dimensions 40x40x10mm
Power consumption 0.96W
Rated current 0.08A
Fans efficiency 11.9m3/h
Noise level 27dBA
Bearing type Vapo
Signal output F type
Rotational rate/speed 5800 (±15%)rpm
Weight 17g
Current and power consumption tolerance ±15%
Min. insulation resistance 500MΩ
Fan material thermoplastic
Enclosure material thermoplastic
Insulation class A
Operating temperature -10...70°C
Leads 3 leads
Static pressure 3.3mm H2O
Cable length 300mm
Fan motor brushless DC motor
Flammability rating UL94V-0
Wire size 26AWG
Additional functions Autorestart
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM