FAN60/12-109R0612G401-SANYO
12V/0,24A/2.88W/3ŽICE(60X25),KUGLIČNI,46
Šifra:125007
16 - ima na lageru
Dodaj u košaricu Dodano u košaricu!
FAN60/12-109R0612G401-SANYO, 12V/0,24A/2.88W/3ŽICE(60X25),KUGLIČNI,46, VENTILATOR 12V-3PIN, 60X60X25-KUGLIČNI
Manufacturer SANYO DENKI
Type of fan DC
Kind of fan axial
Operating voltage 10.8...13.2V
Fan dimensions 60x60x25mm
Power consumption 2.88W
Current rating 240mA
Fan efficiency 46.8m3/h
Noise level 39dBA
Kind of Bearing ball bearing
Rotational rate/speed 5600rpm
Min. insulation resistance 10MΩ
Impeller material plastic
Enclosure material plastic,  self-extinguishing, UL94V-0
Leads 3 leads
Operating temperature -20...70°C
Cable length 300mm
Flammability rating UL94V-1
Weight 90g
Supply voltage 12V DC
DALJINSKI 4:1PC-PROGRAMABILNI
42 - ima na lageru
PIPALICE-TL-11-PROSKIT
SET PIPALICA 1000V 10A(1PAR)
7 - ima na lageru
ISOPROPILNI ALKOHOL(1L)
44 - ima na lageru
AC-071-SAMSUNG
ADAPTER USB C>3.5mm JACK(Ž)-ORIGINAL SAM